Straipsniai

Stogo dangų  pasirinkimas yra įvairus: bituminė stogo danga, čerpinė stogo danga, plieninė stogo danga, šiferinė stogo danga, betoninė stogo danga.

PURALAS(PU)
Puralo danga yra atspari atmosferos poveikiui eksremaliomis klimato sąlygomis ir ypač korozijai. Ji atspari ultravioletiniams spinduliams, neišblunka, ja lengva valyti, o taip pat tinka projektams, kuriems reikia ypač tvirtos, ilgalaikės dangos. Lakštus su šiuo padengimu efektyviausia naudoti stogų dangoms, bei sienų apdailai.Prilydomos stogo dangos, turi savyje pakankamą bituminės masės sluoksnį, kurį pakaitinus dujų degikliu ar kitu liepsnos šaltiniu, dangos prilydomos prie paruošto pagrindo, nenaudojant papildomų klijuojančių medžiagų. Pagal dengiamosios masės sudėtį stogo dangos skirstomos į oksiduoto bitumo stogo dangas, toliau vadinamas bituminėmis ir modifikuoto polimerinėmis medžiagomis bitumo.

Dangos pagal viršutinio paviršiaus apsaugą (pabarstą) skirstomos į tinkamas naudoti apatiniams hidroizoliaciniams sluoksniams, vadinamos apatinio sluoksnio dangomis, arba viršutiniams apsauginiams stogo dangos sluoksniams, neįrengiant papildomos apsaugos nuo atmosferinių poveikių, vadinamos viršutinio sluoksnio dangomis.

Šiuolaikinis aukštos kokybės plieninis stogas gaminamas iš lakštinio plieno, kuris padengtas cinko sluoksniu ir specialia apsaugine dažų danga

 

Čerpės yra investicija į ateitį

Čerpės naudojamos stogams dengti jau daugiau nei 3 000 metų. Jos pasiekė šiaurinę Europos dalį viduriniaisiais amžiais. Kitais žodžiais tariant, tai yra laiko išbandyta medžiaga. Ir tuo neverta abejoti: gerai uždengtas čerpių stogas gana dažnai tarnauja tiek pat, kiek ir namas. Dėl šios priežasties čerpių stogas yra geriausia investicija.

Tikra čerpė yra gryna, natūrali substancija.

Tikra čerpė, bėgant metams, tiktai gražėja.

Bėgant metams, čerpių išvaizda gerėja, suteikdama visam namui spindesį, kuris darosi šiltesnis ir gyvybingesnis.

 

Gotika (585mm x 920mm)

Europinio standarto penkių bangų lakštai

Stogas yra viena pagrindinių pastato dalių, dar vadinama penktuoju fasadu. Tai ypatingai svarbi namo dalis: jis saugo nuo atmosferos “išdaigų” ne tik mus, bet ir gyvybiškai svarbias pastato dalis ir konstrukcijas. Todėl labai svarbu tinkamai pasirinkti stogo dangą, atsižvelgiant į namo tipą, architektūrinę išraišką, techninius reikalavimus.